Proč výživa s motivací?

  • za svůj úspěch budete odměněny dle vašeho přání (wellness, kultura, nákupy)
  • zhubnete zábavnou a efektivní formou
  •  nebudete trpět hlady  
  •  dokážete si co ve vás je
  •  zvedne se vám sebevědomí

Objednejte se na konzultaci nyní za speciální zaváděcí cenu 290,-

Pošlete sms s Vaším jménem na 731 444 839 nebo na nutri@expreska.cz. 

Správné a pravidelné cvičení patří mezi základy zdravého životního stylu. Bez zdravého jídelníčku se ale naše tělo nebude cítit nikdy úplně dobře. Jídlo nám dodává živiny a také energii na cvičení. Je velkým omylem domnívat se, že když chceme zhubnout, musíme držet dietu a hodně cvičit. Takové doporučení možná platilo dříve, když ještě lidé nevěděli, jak je dostatečná výživa důležitá pro zdraví a prevenci nemocí. V Expresce si můžete nejen správně zacvičit, ale také se naučit o tom, jak chránit své zdraví pomocí správné výživy a vydat se na cestu za zdravým životním stylem natrvalo.

Výživa s motivací - klíč k vašemu úspěchu

Víme, že dosáhnout nějakého cíle, není vždy jednoduché a výsledek nemusí záviset pouze na dodržení jídelníčku. Proto jsme pro vás vytvořili jedinečný motivační program, díky kterému dojdete do cíle snadněji. Motivační program je unikátně sestaven jako součást každého jídelního plánu a bude se lišit pro každou z vás, stejně jako samotný jídelníček.

Během první schůzky se proto o vás budeme snažit zjistit co nejvíce informací, aby byl váš jídelníček i motivační program co nejefektivnější. Po celou dobu programu vám budeme pomáhat a stát při vás, dokud nedojdete ke svému cíli. Jedná se o účinnou a zábavnou formu, která vás bude bavit. Pokud se už nechcete trápit nesmyslnými dietami a chcete sobě i celému světu dokázat, co ve vás doopravdy je, objednejte se na vstupní konzultaci ještě dnes.

Pro objednání nebo více informací nás kontaktujte na telefonu 731 444 839 nebo na nutri@expreska.cz. 

Naše služby

Výživová konzultace - trvá přibližně 45 - 60 min, během kterých si příjemně popovídáte s výživovou specialistkou Denisou a zhodnotíte svůj aktuální nutriční stav. Dozvíte se, kolik procent tuku, svalů a vody je ve vašem těle, jestli vám nechybí v jídelníčku některá důležitá látka a také doporučení, jak preventivně chránit vaše zdraví pomocí výživy.

Příprava individuálního zdravého jídelníčku - doporučeno pro začátečnice, které chtějí začít jíst zdravě, ale neví, jak přesně zdravý jídelníček poskládat.

Příprava speciálního jídelníčku - ideální pro vaše specifické potřeby ve výživě v případě celiakie, laktózové intolerance, cukrovky, těhotenství nebo alternativních způsobů stravování. Zdravý jídelníček přizpůsobíme vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Nutriční plány s motivací - náš unikátní produkt propojuje jídelní plán s motivačním programem, který podporuje dosažení vašeho cíle, kterým může být zhubnutí či zformování postavy či jakýkoliv jiný libovolný cíl. Za každý úspěch budete odměněny. Zahrnuje rovněž společné nakupování s nutriční specialistkou. 

Společné nakupování s nutriční specialistkou - zajímá vás, na co si při nakupování dávat pozor a jaké potraviny vybírat? Během hodinové asistence se dozvíte vše, co jste o zdravém nakupování chtěly vědět.

Společná příprava zdravého jídla u vás doma s nutriční specialistkou - na trhu zatím jedinečná služba, která vám pomůže odbourat strach z vaření zdravých jídel. Možná si myslíte, že zdravé jídlo není dobré nebo že si ho nebudete umět správně uvařit. V 2-3 hodinovém bloku si společně uvaříme pokrmy podle vašeho výběru a vy zjistíte, že zdravé vaření je vlastně zábava a navíc vám nezabere ani příliš času.

Biochemické vyšetření krve s vyhodnocením - chcete se dozvědět více o tom, jak funguje vaše tělo ve vnitřním prostředí a zjistit, jestli vám nehrozí v budoucnu nějaké onemocnění nebo zda vám nechybí některý z důležitých vitamínů nebo minerálních látek? Biochemické vyšetření krve vám tyto informace prozradí, navíc pro vás vypracujeme podrobné vyhodnocení a doporučení pro prevenci zdraví.
 

Ceník služeb

Výživová konzultace 45-60 min 590 Kč / 290 Kč pro členky
Individuální jídelníček 2 490 Kč
Speciální jídelníček 2 990 Kč
Nutriční plán s motivací 1 4 990 Kč
Nutriční plán s motivací 2 6 490 Kč
Nutriční plán s motivací 3 8 990 Kč
Společné nakupování 60 min 890 Kč
Společné vaření zdravých jídel 2-3 hod 1 590 Kč
Biochemický rozbor krve od 990 Kč

 

Objednejte se na konzultaci:

V souladu se zákonem 101/2000 Sb. a 480/2004 Sb. souhlasím se zařazením poskytnutých údajů do databáze, jejich zpracováním a s jejich dalším marketingovým zpracováním.